O firmie Innex

Firma INNEX istnieje od 1998 roku. Nasza firma posiada szeroki zakres oferty, począwszy od bogatej oferty systemów zabezpieczeń, telewizji przemysłowej, poprzez projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych oraz specjalistyczne oprogramowania, aż po usługi serwisowe i obsługę firm i osób prywatnych w zakresie szeroko rozumianej informatyki.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie, dlatego nasi przedstawiciele profesjonalnie i fachowo udzielają informacji, a także realizują zlecone im prace, zwracając szczególną uwagę na sugestie i propozycje Klienta oraz zgodnie z dostarczoną dokumentacją i aktualnie panującymi przepisami.
Kierujemy się dewizą, że dobro i bezpieczeństwo klienta i powierzonego nam obiektu jest stawiane na pierwszym miejscu.

Dlatego też możemy poszczycić się profesjonalnie wykształconą kadrą pracowniczą posiadającą szereg specjalistycznych certyfikatów, potwierdzających szeroki zakres wiedzy oraz umiejętności. Nasza firma jest przedsiębiorstwem działającym od kilku lat na polskim rynku i z każdym rokiem zdobywa nowe doświadczenia, poparte zadowoleniem naszych klientów.

W ciągu całej działalności firma INNEX rozwinęła zakres wiedzy dotyczącej systemu zabezpieczeń oraz telewizji przemysłowej, co przyniosło firmie uznanie klientów. Niemniej jednak firma INNEX nie odstąpiła od zakresu usług informatycznych, w których także się specjalizuje i w dalszym stopniu pogłębia swoją widzę oraz kształci pracowników w tymże kierunku. Dobra obsługa firm oraz indywidualne podejście do każdego klienta spowodowało, że zostaliśmy obdarzeni zaufaniem wielu znanych i szanowanych firm.